Europejski Fundusz Społeczny


wsteczWstecz

ZAJĘCIA Z DECUPAGE-U

2011-12-08

Z okazji mikołajek zorganizowane zostały dla uczestników projektu pod nazwą „Wsparcie działań na rzecz aktywnej integracji realizowanych przez Gminny Ośrodek pomocy Społecznej w Kłodawie” zajęcia „niespodzianka”, które odbył się, dzięki uprzejmości Pani dyrektor Magdaleny Turskie,j w Bibliotece Publicznej w Kłodawie.
Uczestnicy do ostatniej chwili nie wiedzieli jaka będzie tematyka spotkania.

Zajęcia prowadzone były przez Panią Monikę Piątek, która doskonale wyjaśniła sposób wykonania metodą decupage. Zajęcia okazały się strzałem w dziesiątkę, gdyż uczestnicy poznali nowy sposób na miłe spędzanie czasu, a wykonując prace pod okiem Pani Moniki wykazywali duże zainteresowanie i zaangażowanie, mając jednocześnie czas na rozmowy dotyczące spraw codziennych, a przede wszystkim w związku z aktualnym czasem zbliżających się świąt, rozmowy te dotyczyły głównie przygotowań świątecznych.
Efektem tego mile spędzonego czasu są piękne świeczniki w 100% wykonane samodzielnie przez uczestników, wzbudzające satysfakcję i zachwyt u wykonujących je.
Rezultat tego spotkania spowodował, że podobne zajęcia z pewnością będą brane pod uwagę w związku z kolejnymi edycjami w/w projektu

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz

    przejdź do góry...

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie. ul. Kościelna 10, 66-415 Kłodawa, tel. 95-721-66-63, faks 95-731-00-46

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji