Europejski Fundusz Społeczny


wsteczWstecz

6 MARCA 2012 r. „WYJŚCIE DO KINA”

2012-03-08

W dniu 6 marca 2012 roku uczestniczki projektu „Wsparcie działań na rzecz aktywnej integracji realizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie” zostały zaproszone do kina Helios w Gorzowie Wlkp. na film pt. „I że Cię nie opuszczę”. Koszt dojazdu oraz zakupionych biletów został pokryty ze środków przewidzianych na realizację w/w projektu, dzięki czemu jedynym kosztem poniesionym przez uczestniczki były chwile radości i miło spędzonego dnia w sympatycznym towarzystwie 

Spotkanie to było kolejną doskonałą okazją o charakterze integracyjnym, a jego celem było pokazanie kobietom biorącym w nim udział, że za niewielką cenę wymagającą tylko odrobiny chęci i mobilizacji można miło spędzić czas, dający wiele satysfakcji i radości. Ponadto wyjście to miało dodatkowy ukryty cel, jakim było wzięcie przez uczestniczki odpowiedzialności za siebie i konieczność zaplanowania sobie czasu w taki sposób aby samodzielnie dotrzeć na miejsce, a w przypadku niektórych kobiet była to jedna z nielicznych okazji do opuszczenia swoich miejscowości.
Jak się okazało żadna z Pań nie widziała większych problemów w dotarciu na seans dzięki czemu była to doskonała okazja do oderwania się od trosk życia codziennego i skupienia uwagi na własnych potrzebach relaksu.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz

    przejdź do góry...

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie. ul. Kościelna 10, 66-415 Kłodawa, tel. 95-721-66-63, faks 95-731-00-46

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji