Europejski Fundusz Społeczny


wsteczWstecz

7 MARCA 2012 r. „POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI”

2012-03-09

W dniu 7 marca 2012 roku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Treningu umiejętności społecznych. Celem tego spotkania było pokazanie uczestniczkom projektu jak wiele można zdziałać znając własną wartość i wierząc we własne możliwości. Ponadto podczas tego spotkania wszystkie panie biorące w nim udział starały się określić własną wartość poprzez autoanalizę. Określano również znaczenie własnych myśli na emocje i zachowanie. Psycholog prowadząca spotkanie wskazała sposoby przełamywania destrukcyjnego myślenia o sobie i swojej sile sprawczej oraz w jaki sposób kształtować w sobie pozytywne myślenie o własnej osobie za pomocą komunikatów wspierających.

Przeprowadzono wówczas różnorodne ćwiczenia indywidualne i grupowe, jak również scenki sytuacyjne zmierzające do zaprezentowania uczestniczkom skutecznych sposobów wykorzystania własnych umiejętności i wiedzy w sposób maksymalnie efektowny i skuteczny do zrealizowania zamierzonych celów.
Ponadto podczas dyskusji Panie wzajemnie udzielały sobie rad i wskazówek jak powinny postąpić w konkretnych sytuacjach, a poprzez określenie mocnych stron uczestniczki wzajemnie wzmacniały się w podnoszeniu poczucia własnej wartości.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz

    przejdź do góry...

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie. ul. Kościelna 10, 66-415 Kłodawa, tel. 95-721-66-63, faks 95-731-00-46

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji