Europejski Fundusz Społeczny


wsteczWstecz

PORADY PRAWNE 21 MARCA 2012R.

2012-03-23

W dniu 21 marca 2012 roku uczestnicy projekty „Wsparcie działań na rzecz aktywnej integracji realizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie” mieli okazję skorzystania z profesjonalnych porad prawnych, których udzielił radca prawny Pan Krzysztof Kowalski.

W związku z tym, iż przepisy prawa potocznie są pojmowane jako bardzo skomplikowane i dla wielu osób niezagłębiających się wcześniej w nie, stanowią zbiór niejasnych i złożonych artykułów oraz paragrafów, dlatego też wszelkie tematy poruszane na tym spotkaniu stanowiły wyłącznie kwestie interesujące uczestników spotkania, a które są dla nich niezwykle istotne. Niestety brak wiedzy w tej dziedzinie było przyczyną stagnacji blokującej podejmowanie jakichkolwiek ruchów. Jednak dzięki profesjonalnym wskazówkom wielu z uczestników uzyskało informacje dzięki, którym wiedzą już jak ukierunkować swoje działania w gąszczu przepisów prawnych aby osiągnąć korzystne wyniki.
W efekcie okazało się, iż dzięki tym poradom i przy użyciu prostych wyjaśnień prawo jest zrozumiałe, a nawet w wielu przypadkach jeśli tylko jest poprawnie interpretowane okazuje się sprzyjające i korzystne.


wsteczWstecz

przejdź do góry...

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie. ul. Kościelna 10, 66-415 Kłodawa, tel. 95-721-66-63, faks 95-731-00-46

Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji