Europejski Fundusz Społeczny


wsteczWstecz

29 MARCA 2012R. PROFILAKTYKA ZDROWIA KOBIET

2012-04-02

Nie od dziś wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć dlatego w programie projektu „Wsparcie działań na rzecz aktywnej integracji realizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie” przewidziane zostało dla Pań biorących udział w tegorocznej edycji projektu spotkanie promujące zdrowie z Panią Anną Janicką – położną, która poruszyła kwestie dotyczące zdrowia kobiecego. Szczególnie bardzo podkreślała znaczenie regularnego przeprowadzania badań kontrolnych jak również prowadzenia zdrowego trybu życia.

Podczas tego spotkania podjęta była również tematyka nałogu nikotynowego, który jest bardzo powszechny wśród Pań biorących udział w projekcie. Pani Anna wskazała potencjalne skuteczne sposoby zerwania z nałogiem dzięki którym nie przytyją gdyż to jest dla kobiet niezwykle istotne. Ponadto na tym spotkaniu zostały wymienione informacje poparte bądź zanegowane przez profesjonalistę.
Reasumując spotkanie to miało na celu promocję zdrowia oraz uświadomienie kobietom jak ważna jest profilaktyka, która w efekcie nie musi być złem koniecznym tylko środkiem do czerpania z życia wszystkiego co najlepsze, gdyż tylko człowiek w pełni zdrowy może być wolny od innych trosk i w pełni szczęśliwy, a co więcej może tym szczęściem zarażać wszystkich swoich najbliższych, u których może kształtować i utrwalać prawidłowe wzorce zdrowego stylu życia.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz

    przejdź do góry...

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie. ul. Kościelna 10, 66-415 Kłodawa, tel. 95-721-66-63, faks 95-731-00-46

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji