Europejski Fundusz Społeczny


wsteczWstecz

WYJAZD INTEGRACYJNY DO MIĘDZYZDROJÓW 21. 06. 2012R.

2012-06-25

W ramach realizowanego projektu współfinansowanego ze środków UE w ramach EFS „Wsparcie działań na rzecz aktywnej integracji realizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie”, uczestnicy w/w projektu pojechali na jednodniowy wyjazd nad morze do miejscowości Międzyzdroje. Plan wycieczki został opracowany wspólnie z uczestnikami, którzy przy wykorzystaniu internetu oraz własnych doświadczeń wskazali miejsca najbardziej wartościowe oraz najbardziej godne zwiedzenia. W związku z tym grupa uczestników zobowiązana została do ustalenia kosztów biletów wstępu do wybranych wcześniej miejsc z zaznaczeniem tego, iż dotyczy to grupy zorganizowanej. Ponadto uczestnicy wraz z pracownikami zaangażowanymi w realizację projektu przeprowadzili rozeznanie w celu znalezienia odpowiedniego miejsca oferującego posiłki.

Ideą tego wyjazdu była integracja uczestników oraz ich rodzin jednak prócz tego był jeszcze jeden, ukryty cel, mianowicie uczestniczki projektu musiały przygotować swoje dzieci do tego wyjazdu w związku z tym musiały przewidzieć warunki pogodowe aby odpowiednio dobrać odzież, a poza tym musiały wziąć odpowiedzialność za swoje dzieci.
Wyjazd ten stanowił również doskonały czas na pewne refleksje i wnioski dotyczące projektu „Wsparcie działań na rzecz aktywnej integracji realizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie”.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz

    przejdź do góry...

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie. ul. Kościelna 10, 66-415 Kłodawa, tel. 95-721-66-63, faks 95-731-00-46

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji