Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie

PLAN AWARYJNY DLA OSÓB DOSWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY DOMOWEJ

Data publikacji: 2020-04-28

Przekazujmy publikację Osobisty plan awaryjny. Poradnik został opracowany przez Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich we współpracy z ekspertkami Centrum Praw Kobiet, Fundacji Feminoteka i Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia IPZ. W załączniku poniżej dokument w całości.

PLAN AWARYJNY DLA OSÓB DOSWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY DOMOWEJ

Załączniki:

  1. PLAN AWARYJNY DLA OSÓB DOSWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY DOMOWEJ (plik pdf 431KB)

Niebieska Linia pomaga ofiarom przemocy

Data publikacji: 2011-05-02

Doświadczasz przemocy domowej i szukasz wsparcia w trudnej sytuacji? Jesteś świadkiem rodzinnego dramatu i chcesz pomóc ofiarom? Wystarczy wybrać numer 0801-12-00-02, by skontaktować się z psychologami i prawnikami. Konsultanci Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia codziennie pomagają w zmianie życia każdemu, kto chce uwolnić się od przemocy.

Czytaj całość publikacji "Niebieska Linia pomaga ofiarom przemocy"

Link do Europejskie Programy RegionalneLink do Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja RozwójLink do Biuletynu Informacji PublicznejLink do Programu „Opieka Wytchnieniowa”- edycja 2022Link do Programu „Opieka Wytchnieniowa”- edycja 2021Link do Programu „Korpus Wsparcia Seniorów” edycja 2022Link do wieloletniego programu rządowego „Posiłek w szkole i domu” - edycja 2019-2023Link do Programu „Wspieraj Seniora”- edycja 2021- Kontynuacja